Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek? óvónő...

Mi a véleményetek? óvónő szeretnék lenni de úgy érzem ez Magyarországon nem egy megbecsült szakma és nagyon sok szerényebb képességű jár oda?

Figyelt kérdés
Nem nézek le senkit, de tény h sok egyszerű ember jár a magyar óvónő képzőre. Kérlek most ne erre ugorjatok rá, h mennyire lekezelő vagyok, és h lenézem őket, én felnézek azokra, akiknek ez a hivatásuk és szívvel-lélekkel csinálják, de sokan akik ott vannak csak úgy jelentkeztek jobb ötlet híján. Szóval én is az szeretnék lenni, de közben meg azt érzem h ha itt járnék, akkor nem lenne kihívás. 4 idegen nyelven beszélek, arra gondoltam h külföldön végzek el egy ilyen egyetemet. Szerintetek milyen ötlet? Németországra gondoltam. Ott talán jobban meg vannak becsülve az óvónők és csak az elhivatottak mennek oda. Mi a véleményetek?
2011. dec. 18. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem jó ötlet németország, főleg ha több nyelven beszélsz, hajrá:)


Amugy Mo.-n egyik szakma sem tul megbecsült.. vagy csak kevés :(

2011. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angliában bisztos lene álásod.
2011. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!