Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikába mennék cserediáknak...

Amerikába mennék cserediáknak 1 évre-> Mire számíthatok, mi különbözik, milyen az ottani élet (kisvárosba mennék)?

Figyelt kérdés
Minden infó érdekel!Előre is köszi a válaszokat:)
2011. dec. 25. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem voltam még kinn, de egyvalamiben biztos vagyok: amíg nem mondod meg pontosan, hogy hova mennél, erre a kérdésre nem nagyon fog tudni senki válaszolni.

Amerika óriási, és ég és föld különbségek vannak egyes részei között...

2011. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 államba küldhetnek ki: Wisconsin,Minessota és Nebraska.
2011. dec. 27. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Remenykedj Wisconsinban, talan a legjobb. Egyik sem Florida, de Minnesota idojarasa a legpusztitott, Nebraskaban szinte semmi sincs (hogy szereotipek legyunk), Wisconsin viszont amblokk popec allam, Madison meger egy (ketharom) miset!


Az elet...nagyon attol fugg melyik allamban elsz, de kisvarosokban nyugis, az emberek ekdvesek, az arak alacsonyak, a bunozes is alacsony... Kicsit nehez altalanossagban irni, szinte minden kulonbozik, meg is, szerintem gyorsan bele fogsz tanulni, ha az atlag amerikai valamiben szuper, aza segitokeszsege. Gondolom csalashoz mesz, hacsak nincs nagy peched, akkor jofej emberekhez kerulsz, akik majd mindenben segitenek, belerazodj az eletbe.


Hajra!

2011. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél és igen, családhoz megyek majd:)
2011. dec. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!