Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik külföldi egyetemen...

Melyik külföldi egyetemen érdemes, gazdaságit szakot tanulni? (gondolok itt az angoloktól az osztrákokig minden országra)

Figyelt kérdés
Mivel eldőlt, hogy itthon lehetetlen az állami(ösztöndíjas)-ra bekerülni.
2012. jan. 9. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Be lehet, csak hát k-rvanehéz.

Szerintem neked kéne eldönteni, hogy melyik nyelv áll hozzád közelebb. Szerintem mindkettő, az angol és a német is nagyon hasznos, az angol világnyelv, a német Mo-on fontos. Ha pl az ország nyugati felén laksz, akkor praktikus Bécsben tanulni tovább. Ha Pest közelében, és az angolt jobban csíped, simán mehetsz repcsivel Angliába. Ezek most hülye szempontoknak tűnhetnek, de fontosak.

Szerintem tapasztalatból nem nagyon tud majd itt senki semmit mondani. Esetleg keress a választott egyetemeken levelezőtársakat.

2012. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok.Én ide fogom beadni a jelentkezést: University of Dundee.Ha gondolod gyere ide te is ;) Skóciában ingyenes az oktatás EU-s diákoknak.
2012. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cambridge, Oxford, LSE. Marmint ezek a legjobbak Europaban, de a valasztek persze tobbezer egyetembol all.


Nagyon kedvezo diakhiteleket kaphatsz Britanniaban, mashol is kissebbek a terhek, erdemes megprobalni. Mas kerdes, hogy a jelentkezesi hataridonek regen vegen..tavaly ev vegen...

2012. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!