Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt valaki, aki Japánban...

Van itt valaki, aki Japánban járt egyetemre és van információja ilyesmiről? (bővebben)

Figyelt kérdés
Angol proficiency nyelvvizsgám lesz jó esetben mire elvégzem a középiskolát, és Japánban szeretnék továbbtanulni nemzetközi kapcsolatok szakon. Van olyan egyetem kint, amin felvehetek angol nyelvű órákat ilyen irányban vagy muszáj egyetemi szintű japánra eljutnom addig?
2012. jan. 14. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, igazan nem bantani akarlak, mert tudom,hogy rossz a sotetben tapogatozni (jo magam is kulfoldon tanulok),es ezert az ember mindent megprobal, hogy egy kis informacio morzsat szerezzen, de egy hatalmas jo tanacs: Itt ne varj valaszt kerdesedre! Sot ilyen jellegu kerdest itt feltenni se lenne szabad! Anno en is probaltam meg informaciot kapni itt,helyette kaptam sok tev/alinformaciot,amik csak osszezavarnak,kinek kell az? Masfelol meg nagyon keves magyar tanul Japanban, nem reg lattam errol egy riportot a tv-ben, a szamuk 50 alatt van, ketlem,hogy pont ok fognak ide irogatni. Szerintem neked se kell,hogy itt hulyesegeket irjanak,ahogy anno nekem is rossz volt a sok tevinformacio, az meg,hogy valaki tenyleg Japanbol ir ide neked kb. eselytelen a szamok alapjan.
2012. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget =)
2012. jan. 15. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!