Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok olyan országokat...

Tudnátok olyan országokat mondani, ahova érdemes kiköltözni, egyetemre menni?

Figyelt kérdés

Még gimnáziumban vagyok 8.-os, nővérem tizedikes. Állatorvosok szeretnénk lenni, de magyarországon nem tudjuk majd fizetni az egyetemet, ráadásul nem is biztos, hogy bekerülünk, mert a pesti állatorvosiban a 65-70% külföldi diák. Melyek azok az országok, ahol nyilván jó az időjárás, nincs gazdasági válság, jó a megélhetőség és lehetőleg angolul beszélnek. Tudom, keresgéljek a google-ba, de rengeteget kell tanulnunk. Ezt begépelni nem sok idő, de mire megkeresem.. szóval remélem tudtok segíteni.


Előre is köszi.


2012. jan. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Gazdasági világválság van, ezt mindegyik ország megtapasztalja a saját bőrén.

Az a probléma, hogy külföldön méginkább fizetősek az egyetemek, nem is beszélve az albérletről valamint az alapvető megélhetési költségekről. Sokkal de sokkal drágább lenne neked külföldön, mint itthon.

2012. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De sokkal inkabb minosegi kepzest is kapnal, mint belfoldon...valamit valamiert...
2012. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ha az itthoni tanulást sem tudják finanszírozni, akkor külföld sztornó!
2012. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha itthon nem tudjatok fizetni akkor ne is gondolkodj kulfoldon.


Mi anno nem voltunk szegenyek evi si+nyaralas megvolt, de anyum nem engedte hogy brit egyetemre menjek, mert parazott, hogy mi van ha nem tudnak folyamatosan tamogatni anyagilag. Orvosit meg munka mellett elso par evben nem lehet csinalni...

2012. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó állatorvosi suli ausztriában és ott minden egyetem ingyenes. Van lehetőséged angolul is tanulni itt és vannak már egy szobás lakások havi 280 Eurótól rezsivel együtt. Legalábbis én ezt találtam. Ráadásul még az egyetem fizeti a tömegközlekedésed is. Ha érdekel írj magánlevélben és mesélek még róla.
2012. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!