Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az UWC Magyarországi Egyesületével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem jött össze mert elküldtem a jelentkezésem ezévi ösztöndíjra és sajnos a tanár ajánlásokat másik borítékba tettem 1 nappal később érkezett meg , de nem fogadták el , tehát tartják magukat a kiírt szabályaikhoz bár ez még szeritnem bele fért volna. Egyébként reagálnak rendesen a levelekre amit írsz nekik alapvetően segítőkészek.


Na most ez a logisztika volt amikor real time megy a dolog azt élőben érdemes beszélni velük róla , mert én csak ezt a 2 éves külföldi IB iskolás programot ismerem.

2012. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én anno eljutottam az interjú részére is, de onnan tovább már nem. király kezdeményezés, érdemes megpróbálni, veszteni nem veszítesz vele semmit :)
2012. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Poppicur válasza:
93%

Én két évig Indiában tanultam UWC ösztöndíjjal, most pedig a Magyarországi Egyesület tagja vagyok.

A kint töltött évek életem legszebb élményeit jelentik, szerintem mindenképp érdemes megpályázni az ösztöndíjat.

Előtte jó, ha az ember ellátogat egy nyílt napra, ott bővebben lehet tájékozódni, és személyesen is lehet kérdéseket intézni olyan emberekhez, akik kint tanultak valamelyik iskolában.

Sok kérdésre választ adhat a honlapunk: www.uwc.hu, lehet nekünk emailt írni az info@uwc.hu-ra és akár nekem is, a személyes email címemre: poppi1986@gmail.com.

Ezenkívül érdemes olvasgatni a jelenlegi UWC ösztöndíjas diákok blogjait.

Remélem, segítettem ezzel a válasszal! :)

2012. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

fERI VÁLASZA:


Ezt a blogot olvassuk mivel én is pályázok idén, nekem és apuéknak sokban segített én is úgy kaptam szívesen megosztom


[link]

2012. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Khaleesi98 válasza:
a borítékba kell tenni a tanári ajánlást is?
2016. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!