Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nagyon fontos! Tudnátok...

Nagyon fontos! Tudnátok információt adni? Több lent, .

Figyelt kérdés
Ausztriában szeretnék tanulni egyetemen. Csak angol tudásom van ami nagyon jó és szeretnék elhelyezkedni egészségügyi irányzatban, diplomás ápolóként. Indul valami angol képzés?????? Vagy nem? Tanulhatom angolul amit szeretnék? Nem érdekel, ha meg kell izzadnom érte! Fontos lenne.
2012. febr. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen tanulhatsz ott is angolul. Van olyan egyetem ahol angolul tanulhatsz ápolónak. Ha érdekel utánanézek és priviben elküldöm.
2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] mégis ide adom a linket. Az a lényeg hogy külön kell kérvényezned hogy angolul tanulhas és neked angolul legyen a számonkérés de megoldható. Ám szerintem találsz máshol is. Miért pont Ausztria? Finország mondjuk vagy Schweiz nem lenne jó?
2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy életet mentettél meg. Bonyolult lenne elmagyarázni. Szerelmi szálak... :) Köszi!
2012. febr. 21. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja persze értem. Én egy kicsit hasonló helyzetben vagyok csak én Némettel vagyok így.
2012. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!