Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért nem fogadják el a...

Fraser kérdése:

Miért nem fogadják el a gimnáziumom által kiadott érettségi bizonyítványom angol fordítását?

Figyelt kérdés

(University of applied sciences FINLAND)

A papír amit kuldtem alá van írva az iskola fordítójával és igazgatójával, emellett rajta van a pecsét, hogy az eredeti érettségi bizonyítvány hiteles fordítása, mégis azt válaszolta az egyetem fura ura, hogy amit kuldtem az nem hivatalos fordítás.

Lehedtséges, hogy valami konzullal aláírt levél vagy valami más kellett volna? Nem elég, hogyha az iskola hitelesíti?


2012. márc. 2. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon is csak a hivatalos fordító iroda fordítását fogadják el.

Gondolom, a finneknél is van ilyen.

2012. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetseges verzio. Kerdezz ra, hogy csak hivatalos forditohelyek altal leforditott papirokat fogadnak el? Folosleges koroket futni, erre csak valaszolnak. Sajnos a forditas penzbe kerul, nem is kevesbe, es nem is a forditasert mintsem a pecsetert fizetsz igazabol, de ha nincs mas alternativa...
2012. márc. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden hivatalos helyen csak Központi Fordító Iroda (Bajza utca) fordítását fogadják el hitelesnek.
2012. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Országos Fordító Iroda-
2016. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Országos Fordító- és

Fordításhitelesítő Iroda

2018. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!