Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik külföldi egyetemre...

Melyik külföldi egyetemre érdemes beiratkozni?

Figyelt kérdés
(A délebbi tájak érdekelnek.)
2012. márc. 4. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen szakra akarsz menni és hogy Európában gondolkodunk vagy lehet más kontinens is. Már van egy két ötletem.
2012. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Most ez komoly?
2012. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne kedves válaszoló? Tegyük fel tudja a kérdező mondjuk az angolt kitűnően akkor menni fog neki.
2012. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kérdés egyelőre elméleti, de érdekelnek a tapasztalatok/hallomások.
2012. márc. 5. 15:35
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Simán mehetsz csak mondom konkrét segítséget csak akkor tudok adni ha megmondod az irányt amiben szeretnél tanulni és hogy Európában vagy messzebb is gondolkodhatok mert ismerek egy két jó sulit.
2012. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Ez most tenyleg komoly? Melyik kulfoldi egyetemre erdemes beiratkozni? Szerinted ez egy ertelmes kerdes, akkor neked semmelyikre.
2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban Európa érdekelne. (Nem mintha többi nem, de valahogy tartanék a távolságtól.) Három fő érdeklődési köröm van: történelem, zene, természetföldrajz.
2012. márc. 6. 16:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Orszag? Nyelv?
2012. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak Európa akkor Spanyolországon bellül Valenciát ajánlanám. Ha pedig lehet Tengeren túli is akkor Mexikóban ajánlanám az Elite Way School tényleg létező suli mielőt nem hiszel.
2012. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A nyelveket tekintve az angolban vagyok leginkább otthon. (Bár egy kis ideig spanyolul és németül is tanultam.) Ismeritek esetleg a kreatív nyelvtanulást? Azzal szeretném folytatni a németet. Szerencsére elég jó nyelvérzékkel vagyok megáldva, úgyhogy nem lesz nehéz dolgom vele. Legjobb tudomásom szerint Ausztriában ingyenes az egyetemi képzés. Mi a véleményetek mondjuk Bécsről?
2012. márc. 7. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!