Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Vendéglátóipari egyetemre...

Vendéglátóipari egyetemre szeretnék menni Birmingham-ben (University College Birmingham). Mire van szükségem a jelentkezéshez?

Figyelt kérdés

Már érdeklődtem email-ben,de átfogó választ nem kaptam minden kérdésemre. Jövőre érettségizem,utána 1 évig okleveles képzésen veszek részt. Ez után szeretnék egyetemre menni. Ha van olyan,aki jártas ebben tudna segíteni?

A levélben azt írták,hogy 2 emeletszintű érettségi,és minimum 4-es angol kell. De én hallottam egy speciális nyelvvizsgáról,amit akkor kell tenni ha külföldön szeretnék tanulni. Ez igaz? Hogyan jobb jelentkezni? Mint magánszemély vagy közvetítő irodán keresztül? Ha magánszemélyként jelentkezem ösztöndíjra van esélyem? Aki kint tanul mennyit fizet havonta/félévente/évente az oktatásért?


2012. máj. 21. 15:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!