Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti melyik külföldi országban...

Ti melyik külföldi országban tanulnátok meg angolul?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista vagyok, régóta nagy álmom, hogy rendesen megtanuljak angolul egy külföldi országban. Találtam egy eszméletlenül szimpatikus oldalt (www.holtanulj.hu), ahol rengeteg lehetőség közül lehet válogatni - talán pont a bőség zavara miatt írok most ide, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak?!


Várom a válaszokat! :)


Köszi:


Linda



2012. jún. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképpen az anyaországban, vagyis csakis Angliában.
2012. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amerika, Újzéland, Ausztrália
2012. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joola ***** válasza:
Én Skóciában tanultam meg. Imádom a helyet, az embereket, meg a kiejtést:) Nyugodtan kérdezz róla, ha érdekel!
2012. jún. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En Irorszagban tanulom az angolt. Vagyis tanultam 1,5 évig talán, "intenzíven" a magam módján, néha tanultam néha nem, meg különben se mentem sehova se tanulni, magamtól jott az is. Azóta csak fejlodok szepen lassan. Mostanában mindig a munkatarsamtol kerdezek ha valami erdekel az angolban de többnyire ebben is önálló vagyok...

Anno én is Angliába vágytam. Leginkabb azért mert m.o.-n az a divat. Azt hiszik igazán angolul csak ott beszélnek. Szart! Mondjuk a londoni akcentus nekem is bejön. De mar tetszik a dublini akcentus is. Ha egyáltalán létezik ilyen úgy egészen őszintén.


Ha nem tudod eldönteni hol tanulj angolt adok par mezei tippet:


Döntsd el melyik angol nyelvu orszag fancybb számodra...

Aztán nézd meg hogy bevallalnad e a helyi akcentussal járó problémákat...

Aztán nézd meg hogy kitudnal e oda költözni...

Döntsd el mik az opcioid az ottlettel kapcsolatban...

Teszeld le magad angolul ha nem vagy biztos magadban...

És végül nézd meg hogy van e esélyed kulfoldon tanulni vagy dolgozni...

Ha céltudatos vagy nem fogsz odakint nyivakolasba kezdeni a család meg a barátok után...

Nézz utan online par arab, palesztin, nigériai, mauritiusi, Bangladeshi öltözködési stílushoz hogy eszed ágában se legyen csodálkozva bámulni őket, ha az utcán szembe jönnek...

Vegyél könnyes búcsút ha kell a magyar boltok aruitol, mert kulfoldon nem lesznek elerhetoek csak egy két boltban...

Vedd tudomásul hogy könyveket kell majd megertened ha kimennel tanulni...

Es vegul... Fobtold meg jol hogy mit akarsz.

2012. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakis angol nyelvterületű ország jöhet szóba, azok közül is a klasszikusak: Nagy-Britannia, USA.
2012. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!