Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik országot ajánlanátok?...

Melyik országot ajánlanátok? Nyitottt vagyok bármelyik országra, de inkább az ázsiai tartományok felé indulnék.

Figyelt kérdés
Szeretnék kijutni az afs-el, de olyan helyre szeretnék menni ahová érettségi után visszamehetnék az egyetemre. Közlekedésmérnök szeretnék lenni vagy csillagász, tehát olyan ország kellene ahol magasszintű képzést nyújtanak az iskolák, fizikából, matekból...
2012. jún. 7. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Középiskolákról lenne szó!
2012. jún. 7. 22:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Németország vagy Ausztria!

- Könnyebben jazajösz, közelebb vannak mint Ázsia.

- Kevésbé eltérő kultúra.

- Magas szintű képzés.

- Olyan nyelv elsajátítása, ami Európában fontos.

2012. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor vietnámi volt az az egyetem ami az Educatio kiállításon volt és nagyon jót beszélgettünk az igazgatóval angolul beszél egyébként. Ha kell a száma megadom.
2012. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Laoszt tudnám ajánlani, vagy Bangladest. A követségen érdeklődj.

Sok sikert!! ;)

2012. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi rosszúl mondtam. Nem vietnámi hanem kóreai. [link] nézd meg azzal a sráccal aki itt volt nagyon jól elbeszélgettem angolul.
2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én bukarest ajánlanám, van ott ember aki még beszéli a magyar nyelvet, alacsony színvonal de megismerkedhetsz az ott lévő tanulható anyagokkal.


A másik hely ami közel áll a szívemhez az Lagosz, aki ott életben tud amradni az már maga lesz a megtestesítő úralkodó európába vissza térve!!! Komolyan mondom!

2012. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdést nekem is a G Astra ugrott be ebben az árkategóriában.


Citroen Xsara kombija van a munkatársamnak. Nem fiatal autó, meg van benne 200000 km, menet közben eléggé zörög, csörög, kattog, pattog. Igaz, megy még, de én nem venném meg.

2012. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, ezt nem ide szántam. :S
2012. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
[link] ezt találtam, talán segít
2012. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!