Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Japánban szeretnék tanulni,...

Japánban szeretnék tanulni, de nem tudok japánul (sajnos). Most érettségizek és ott szeretnék tovább tanulni. Egészségügyben szeretnék elhelyezkedni, van rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hogy akarsz úgy külföldön boldogulni, hogy nem ismered a nyelvüket? Ráadásul az egészségügyben! Angolul tudsz?


Azt nem tudom,hogy lehetőséged van-e (anyagiak, szülők, mittudomén) , esélyed lehet, de elég nagy fába vágod a fejszédet, azt hiszem.

2012. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy lépés nekem , kis lépés az emberiésgnek! :DD
2012. jún. 9. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:

De miért Japán?

Miért nem Csehország, Anglia, Ausztria vagy Németország? Vannak angol nyelvű szakok-

2012. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért írta a kérdező Japánt gondolom, mert Japánt imádja, nem Ausztriát vagy Dániát -.-"

Egyébként valószínűleg mehetsz ki nyelvet tanulni, biztos vannak ott külföldiek, akik azért mennek ki egy országba, hogy megtanulják a nyelvet. Szóval ha sok pénzed van, menj ki, és tanuld meg a nyelvüket, utána mehetsz oda Daigaku-re ;)

2012. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy ha még nem ismered a nyelvet, akkor kb. két évet intenzív nyelviskolára kellene áldozni, ami viszont magyar pénzben mérve minimum 3-4 millió forint + egyéb megélhetési költségek. Ugyanis ahhoz, hogy olyan kinti egyetemre, ahol japánul folyik az oktatás, bekerülj, már eleve magas szintű nyelvvizsga kell.


"bé verzió": előbb itthon tanulod a nyelvet, miközben itthon végzel valami iskolát az egészségügy terén. És utána ezzel az alappal mész ki, és folytatod a tanulmányaidat, de rövidebb ideig. És előbb állhatsz munkába :)

2012. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Melody-chan válasza:
Idén már lecsúsztál róla, de van egy ösztöndíj [ [link] persze ehhez valamilyen nyelven folyékonyan kell beszélned(legjobb a japán, de igazából bármilyen másik nyelv megfelel [magyar nincs xĐ]) Szerintem érdemes lenne megpróbálnod. :)
2012. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. főleg a tiedét utolsó!
2012. jún. 10. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nem értem hogy egyesek miért vannak kibukva ezen, hogy Japánban akar tanulni. Ez a magyar mentalitás sajnos, hogy ha már "merne" valamit lépni, akkor egyből már leszólják, hogy felejtse el. Nyugaton igenis mernek az emberek nagyot álmodni, lépni is azért, hogy azt megvalósítsák. Pesten is mennyi arab meg kínai egyetemistát látni, pedig nem hinném, hogy kínában milyen nagy anyagi háttérrel rendelkezének. Japánban is biztos van angol nyelvű képzés, a tanulás mellett meg elmehet egy helyre takarítani, sushi-bárba mosogatni.. ennyi..
2012. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!