Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan felvételizhetek/juthato...

Hogyan felvételizhetek/juthatok be egy amerikai művészeti egyetemre?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem ehhez ? Ösztöndíj vagy mi a fos ? :s Mit kéne tudnom erről a dologról ? És egyáltalán megéri ?

2012. jún. 24. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden egyetemnek mások a felvételi követelményei. A kérdésre így nem lehet válaszolni.


Amit tehetsz az az hogy kiválasztod azokat az egyetemeket amik érdekelnek (vannak különböző ranglisták, times, stb..) és ezeknél elolvasod az application menetét.


Minden egyetem fizetős az USA-ban, szóval alsóhangon $10,000-os tandíjra számíthatsz, de valószínűleg 20-30,000 körüli lesz. Első évben nincs ösztöndíj, főleg nem külföldieknek, de második évtől - ha jók az eredményeid - pályázhatsz rá. Lehet munkát is vállalni egyetem mellett, az is segít előteremteni a tandíjra valót.

2012. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet az első évtől is ösztöndíjat kapni és lehet külföldieknek is szerezni. De ahhoz kib@szott jónak kell lenned! (már bocsi hogy így fogalmazok)

A tandíj állami egyetemeken 10-15-20ezer dollár/ év, magánegyetemeken pedig 40-45ezer dollár/ év is lehet!

2012. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm s válaszokat :D így szó szerint a The University of the Arts Philadelphiában és a School of Visual Arts került szóba..és hát igen..gondoltam h elég drága :/
2012. jún. 26. 11:56
 4/4 A kérdező kommentje:
a másik egyetem pedig New York-i
2012. jún. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!