Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek hülye ötlet?...

Szerintetek hülye ötlet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok,apám kint él U.S.A-ba már több éve..

És fel merült az a lehetőség,hogy ott kezdjem az egyetemet,ez lehetséges,ott létezik olyan szak mint Magyarországon Programtervező Informatikus melyik egyetemen lehet ezt tanulni?Apám NewYorktól nem messze lakik 50kmre

Van valami suli?

És valami információ,hogy hogy lehet oda be kerülni ott is pontok vannak vagy hogy van ez van valami oldal ahol lehet tájékozodni?


2012. júl. 2. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda nem lehet csak úgy kimenni. Kell szerezni zöldkártyát... Elég bonyolult folyamat még nyaralni is kimenni, nem hogy ott élni.
2012. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apádat kérdezd illetve ő informálódjon ha tényleg ki akarsz menni. Itt senki nem tud neked érdemben segíteni.
2012. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj apáddal, vagy így egy levelet valami ottani egyetemnek.

NY-ról szerintem annyira ne álmodj. Ott elég nívós egyetemek vannak, Columbia, NY egyetem, etc. Bár vagy kétszáz egyetem és főiskola van a városban, végül is valahova csak felvesznek.

A tandíjat is meg kell gondolni, magánintézményekben a tandíjat milliókban kell elképzelni.

De mint mondottam, beszélj apáddal, hogy magyarázza ezt el neked, vagy egy egyetemnek írj levelet. Az amerikai felsőoktatásnak köze sincs ahhoz, ami Magyarországon van. Más a rendszer, mások a szakok, mások a költségek, etv. De ha már ennyire nagyra törő terveid vannak, lehetnél ennyire talpraesett.

2012. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy gugli nem játszik? Mert nekem kilencmillió oldalt kiadott ezzel kapcsolatban.
2012. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem mondanám nagyratörőnek a kérdezőt. éppen olyan szerencsés helyzetben van, hogy ott él az apja. ezen mi nagyratörő? szerintem ha kukutyinban élne, akkor is elgondolkodna, hogy lelép innen, ha van lehetősége, meg is értem, nemméghogy oda.. ráadásul ha apád tud neked zöld kártyát szerezni, az tök jó.


de tényleg mi nem tudunk segíteni, semmi nem lehetetlen, mindennek utána kell járni. ne higgy a sok szarnak, hogy KÉPTELENSÉG, nem az, hidd el. apud menjen be ügyfélszolgálatokra, biztosan van ott is valami szervezet, amihez fordulhat.

2012. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!