Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy külföldön végezzem el a kötelező egyetemi gyakorlatot? Van valakinek tapasztalata erről, és ha igen akkor mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az egyetem nem tud/akar neked semmit ajánlani, akkor bizony magadnak kell megszervezni és akkor el fogják fogadni. Ha tudod a nyelevet, akkor csak egy kis utánajárás a részedről, hogy megbeszéld a céggel ahová menni akarsz.
2012. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megbeszéled egy külföldi céggel hogy gyakorlatodat náluk szeretnéd. Van rá lehetőség, és még jobb is mint az itthoni. Nekem egyik barátom volt így már, erasmus ad rá támogatást is, ráadásul többet is mint a tanulmányokra.
2012. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, kösz a válaszokat. Én is erre gondoltam, hogy magam szervezem meg, csak hallottam olyan híreket miszerint Ausztriában csak osztrákot tudnak felvenni, vagy olyat aki osztrák iskolában tanul.


Azóta beadtam a jelentkezésemet pár helyre, és voltak pozitív visszajelzések, tehát ez a dolog badarságnak tűnik...

2012. júl. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!