Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyolországba szeretnék...

Spanyolországba szeretnék menni nyelvet tanulni és dolgozni, de nem babysitternek! Milyen lehetőségek vannak még?

Figyelt kérdés
Küldöldi nyelvtanfolyamokra sajnos nincs pénzem, ezért godnoltam, hogy nyárra kimennék Spanyolországba, hogy gyakoroljam a nyelvet. CSinált már vki ilyet? Hogyan kezdet neki? Tapasztalatok?
2009. júl. 16. 20:15
 1/2 anonim válasza:

Van egy ismerősöm, aki a gazdasági válság előtt ment ki dolgozni, és nyelvet tanulni Ibizára. A válság miatt elvesztette az állását, haza kellett jönnie. Szerintem olyan magyar vállalkozót kell keresni, akinek kint van a vállalkozása, és tud alkalmazni. Tudomásom szerint elég rossz a helyzet Spanyolországban munkaügyileg. Egy másik ismerősöm rosszabbul járt Újzélandon, ők majdnem mindenüket elvesztették kint...

Mindazonáltal sok sikert kívánok, hogy összejöjjön a munka és a nyelvtanulás!

2009. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én nem szeretnék kint maradni, csak megtanulni spanyolul, nyelvvizsgát csinálni és hazajönni. Hát én is remélem, hogy összejön a következő nyáron...talán addig lecseng a válság is.
2009. júl. 19. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!