Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van bármilyen ösztöndíj...

Van bármilyen ösztöndíj középiskolásoknak külföldre a 12. tanévre?

Figyelt kérdés
1 tanéves ösztöndíjat keresek nyelvtanulás céljából, de nem találtam sehol semmit. Tudtok szervezeteket mondani ami nem méregdrága? (18 éves vagyok, most kezdem a 11.évfolyamot) köszi előre is :)
2012. aug. 12. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hova külföldre??
2012. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bárhova...németül tudok középszinten, angolul meg tök jó vagyok
2012. aug. 13. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Angliában másképp van az iskolai rendszer mint otthon.

Ha itt akarsz kint tanulni,akkor érdemes egy college-be menned, ahol akár le is érettségizhetsz. Mellette tudsz dolgozni is. De azt tudnod kell,hogy csak 19 éves korodig ingyenes az oktatás. Utána már fizetned kell érte,bármit is tanulsz majd.

2012. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
németországba indítanak ki ilyen korban ösztöndíjakat, ezután nézelődj inkább, anglia felejtősebb, talán amerika, oda is járt valaki tőlünk
2012. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!