Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ludwigsburg, Stuttgart környék...

Jámbor Zsuzsanna kérdése:

Ludwigsburg, Stuttgart környékén keresek középiskolát, fiam részére. Valaki tud ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 10:21
 1/1 Ewelynh válasza:
Én jelenleg 15 éves vagyok, és Waiblingen-ben fogok iskolába járni, ami egy bevándorlóknak fentartott iskola ahol megtanulhatnak németül. Nem tudok németül ezért még ebbe az általános iskola szerű suliba kell járnom. Túlkorosnak számítok, de még felvettek, tekintettel arra, hogy nem beszélem a nyelvet. De ha minden igaz, akkor fél év alatt meg lehet tanulni a nyelvet(jó agyam van hozzá azt mondják) és akkor a helyi középiskolában folytatom tanulmányaimat. Nem tudom ezzel mennyit segítettem, szerintem semmit, de ez egy gimnázium neve Waiblingen-ben. : Staufer Gymnasium :)
2012. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!