Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti tanulnátok azon a szakon,...

Ti tanulnátok azon a szakon, amelyiken Lady Gagáról tanítanak?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, hogy Dél-Kaliforniában egy egyetemi tanár, olyan szakot indít, ahol azt elemzik, hogyan hat Lady Gaga a társadalomra. Te tanulnál ezen a szakon?
2012. szept. 22. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a cikk, ahol olvastam az 2010-ben jelen meg, szóval már két éves.
2012. szept. 22. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakon nem tanulnék, mert mit kezdek utána vele? Semmit, ebből nem lehet megélni. Viszont ha csak egy kurzus lenne, akkor talán felvenném, még úgy is, hogy természettudományi szakra járok, de ahhoz, hogy ne legyünk szakbarbárok, szükség van egy csomó más témájú tantárgyra is, pl. tanultam már menedszmenttől kezdve a jazz-ig mindent:P Talán még lenne belőle hasznom
2012. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem... nem látom értelmét az az igazszág,
2012. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itthon a kommunikációs szakokon is tanítják a Kiszel Tünde jelenséget.
2012. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kurzus meg a szak ket marhara kulonbozo dolog, ezt felfogni nem tul nehez. Vagyis lathatoan az...
2012. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!