Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van akadálya Angliában végezni...

Van akadálya Angliában végezni mesterképzést?

Figyelt kérdés
Perfekt angoltudással, és a pénz sem akadály.
2012. nov. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, amúgy érdemes is, mert ott a legtöbb szakon 1 éves a képzés.
2012. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfelelo eredmenyek BA-n. Az, hogy mit kernek, nyilvan egyeteme valogatja. De technikailag semmi akadalya nincs.
2012. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dubi ***** válasza:

Ha rengeteg a pénzed, akkor nincs. De az MsC képzésre nem fogsz semmiféle támogatást kapni, és ha az undergraduate képzésben 1 év 9000 font csak tandíjra, akkor nem tudom a postgraduate mennyi lehet.


Nekem nem lett volna rá pénzem, ezért is mentem külföldi egyetemre, hogy majd MSC-re is legyen esélyem. Tudniillik azt cégek szokták fizetni, ehhez pedig már külföldi kapcsolatok/ajánlások kellenek.

2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen azért akarok csak poszt.grad.-ra menni és nem undergraduate-ra Angliában, mert a poszt.grad. csak 1 éves, max. 2 és ez esetben azt a pár millió forintot tudnám állni, míg több éven keresztül nem.
2012. nov. 12. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs akadálya. Nyilván akárhogy is tanulsz lesz olyan egyetem ami szívesen lát.
2012. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szaktol fuggoen 4000-6000 altalaban. Ennel csak Cambridge es Oxford dragabb a college tagdas miatt, ami ujabb 2000 egyparszaz font.


Viszont megelhetessel is szamolj, berlet, stb, ez also hangon is duplazza a koltsegeket.

2012. nov. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!