Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tudtok a University...

Mit tudtok a University College Londonrol?

Figyelt kérdés
Ranglistak szerint a UCL, University of London a vilag 10 legjobb egyeteme kozott van es egyik vezeto egyeteme Europanak. Tovabba sok hires ember mint Ghandi, Bell, Davies, es Follet jartak oda. Azonban a 7500 fontos tandijat egy kicsit soknak tartom egy mester kepzesert, Europai allampolgarkent osztondijjal. Szerintetek megeri? (Szerencsere kifizetni kitudom, de elegge tonkre tenne az anyagi hatteremet) Olvastam, hogy sokan Londonban szeretnenek tanulni. Le tudnatok irni, hogy miert!
2009. aug. 22. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
azon kivul, hogy szeptemberben ott kezdek en is csak a felsoroltakat tudom, tudnal student loan-t felvenni ra, neked ugyanugy jarna mint barki masnak, az nem lenne jo? egyebkent igen, megeri, ezzel a kepzessel a vilagon akarhol boldogulatsz
2011. jan. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj, ne haragudj, nem vettem eszre, hogy ez egy regi kerdes. mi tortent azota? bekerultel?
2011. jan. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar el is vegeztem (1 eves MSc), sot a diplomamat pont ezen a heten kaptam kezhez. De koszi a valaszt.
2011. jan. 21. 00:31
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj, de orulok neked,gratulalok, amugy milyen a suli?hogy tetszett?
2011. jan. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... Elotte Skociaban jartam egyetemre es az jobban tetszett. Maga az egyetem nagyon szinvonalas, de az adminisztracio es burokracia neha az agyamra ment. Az viszont tetszett hogy pl szinte az osszes Londoni egyetemnek lehet hasznalni a konyvtarat. Tovabba kozep Londonban jarni egyetemre 10 percre az Oxford Streettol es 2 percre a Russel Squaretol szinten egy kulonleges elmeny. Az hogy az evfolyamtarsaim nagyon ertelmesek voltak (egy ket kiveteltol eltekintve akik nem ugyanazon a foldon elnek mint mi halando emberek) azt szerintem nem is kell emlitenem.
2011. jan. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!