Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van így esélyem bejutni...

Van így esélyem bejutni Szlovákiában orvosi egyetemre, vagy egészségügyi szakirányultságú egyetemre?

Figyelt kérdés
sajnos volt egy nagyon rossz döntésem,bejelentkeztem egy nagyon gyenge humán szakra,de ott akarom hagyni,és elmmenék dolgozni,melletette pedig tanulnék a felvételire,és kövőre jelentkeznék az előbb említett szakokra.Lenne még esélyem bejutni?másfél év csak lébecolással telt.
2012. dec. 24. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted hányan fognak neked válaszolni egy magyarországi oldalon egy szlovákiai egyetemet érintő kérdésre?

De amúgy felvesznek, ha:

-jók a középiskolai eredményeid

-rengeteget tanulsz a felvételire

-elhivatott vagy


Sok sikert! Én inkább Magyarországot választom, mert nincs annyi pénzem, hogy lefizessek mindenkit, ahogy azt általában csinálják. Csak a legjobbakat veszik fel biztosan, a többi kocsikulcstól/borítéktól függ.

Fantasztikus a szlovák rendszer, nemde?

Hangsúlyozom, ha sokat tanulsz, felvesznek!

2012. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahogy az előttem válaszoló írta, ha sokat tanulsz. Mivel szlovákiai vagy, a bizidnek tiszta egyesnek kellene lennie, de néha ez sem elég. Ellenpélda: egyik ismerősöm színegyes volt, apukája valami nagymenő orvos, de még így sem került be az orvosira. Vedd meg a felvételi tesztekkel foglalkozó biosz- és kémia könyveket, gyakorolj nagyon sokat. Kb. minden nap. Az orvosira nagyon nehéz bejutni, bent maradni annál inkább. De sok sikert, szurkolok!
2012. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!