Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nemzetközi tanulmányok végzett...

Nemzetközi tanulmányok végzettséggel Németországban?

Figyelt kérdés

Pár éve végeztem Nemzetközi tanulmányok szakon a Kodolányi János főiskolán.

Nemzetközi képesitést szereztem és van középfoku angol és német nyelvvizsgám.Milyen esélyem van egy jó állásra kint?

Magyarországon jobbak az esélyeim?

Tapasztaltak irjanak.

Előre is Köszönöm !



2013. jan. 9. 23:43
 1/3 anonim válasza:
52%

hát én úgy tudom büfészak és ez állitolag kint sincs máshogy.Diplomata lehetsz elvileg vele amihez a helyi felsö tizezerhez kell hogy tartozzanak a szüleid ,vagy pedig nagyon jó politikai ismeretségekkel kell hogy rendelkezz.


Esetleg hivatalba tudsz vele elmenni aktát tologatni

de külföldön oda se mert bejutás kihalásos alapon megy sajnos.

ismerösünk is ezt tanulta 3 nyelvvizsgával ment ki ausztriába és fél év után protekcioval lett recepcios egy önkormányzatba.


volt már ez a kérdés


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2013. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elolvastam..eléggé elkeserítő a sok negativ tapasztalat.

azért köszönöm

2013. jan. 10. 00:44
 3/3 anonim válasza:

azért ne kenődj el.

van két nyelvvizsgád ezt az iskoládnak köszönheted!!

ha Corvinuson vagy Eltén végezted volna akkor jobb lenne de kodolányi,zsigmond király,heller...magán iskolák a te pénzedböl élnek nagyon keveset tanitanak.

A HVG és sok más felmérés szerint ezek az iskolák sajnos a leggyengébbek.


itt van a pelda szakra/iskolára


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2013. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!