Minek tanuljak Londonban?

Figyelt kérdés

Londonba szeretnék menni egyetemre és utánna is ott szeretnék élni de nem tudom minek kellene tanulnom,mire van kereslet,vagy mivel kereshetnék jól... Van már ötletem de nem tudom melyik lenne a legjobb ezek közül:

szinész,pszichológus,szállodavezető,filmrendező,tv bemondó. Vélemények?


2013. febr. 9. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezek a szakmák még itthon is olyanok, hogy rizikós, hogy valaha is az leszel. Nem bántásból mondom, csak tudd, hogy rengeteg olyan színész van akit csak ötödjére vettek fel a SZFE-re... Kapcsolatokon múlik minden.
2013. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én csak annyit kértem hogy az 5 közül mondjatok valamit,köszönöm a negativumot is de kérlek kicsit többet mondjatok:) ezzel nem lettem előlrébb
2013. febr. 9. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Ezek közül a pszichológus a legbiztosabb.
2013. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez többet segit:) annyit tudnál mondani még hogy miért? indokold kérlek
2013. febr. 9. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk talan mert szineszre es tv bemondora (ez utobbi mint egyetemi kepzes megerne egy miset :D) igy sincs nagy szukseg, kitermelodik eleg (a ket brit, es egyben europai csucsegyetemen nincs semmifele szineszkepzes, megis tomegevel kerultek, es kerulnek ki Oxbridge-bol a vezeto brit szineszek), es magyar akcentusura meg plane nincs szukseg? meg poenbol se...
2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a pszichológus és a szállodavezető az amiért érdemes iskolába járni. Az összes többi nem olyan ami tanítható.. most hiába megyek én zeneiskolába, hogy énekes leszek ha nincs hangom. A szállodavezető viszont olyan, hogy attól, hogy elvégzed(nem tudom találtál-e konkrétan ilyen képzést) 2-3 év alatt nem fognak egyből vezető pozícióba rakni. Végig kell csinálni jópár évet mire odakerülsz. Miért pont London? Ugye tudod, hogy elég drága város ráadásul Angliában az egyetemi képzések több, mint 3 millió forintba kerülnek évente? Hitelt pedig csak 3 év kint élés után vehetsz fel.
2013. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!