Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kulfoldi egyetemre jelentkezné...

Kulfoldi egyetemre jelentkeznék. Van ítt valaki aki szintén hasonlo dolgon gondolkodik?

Figyelt kérdés
Szeretnék angliába vagy skóciába egyetemre jelentkezni es október 15. az utolso határido és nekem némi segítségre lenne szukségem.Ha esetleg valaki szintén hasonlón gondolkodik írjon hátha tudunk segíteni egymásnak
2009. szept. 7. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen jelentkeznék, egyrész szánalmas az itthoni felsőoktatás, másrészt szeretnék komolyan foglalkozni az angollal, de sajnos a családom nincs olyan anyagi helyzetben, hogy támogatni tudjon ebben, munkát pedig eddig még nem sikerült szereznem.
2009. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megéri mindenképp, ahogy az előttem szóló írta az itthoni felsőoktatás kula:)
2009. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretnék kimenni jó persze tudom hogy drága de megoldható.ti mikben gondolkodtok?és akkor be sem adjátok a jelentkezést.esetleg beszelhetnénk msn-en mit szóltok hozzá?
2009. szept. 7. 22:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Van itt esetleg valaki aki kulfoldi egyetemen tanul vagy tanulna?Fokent anglia,skócia és írország érdekelne.
2009. szept. 8. 16:21
 5/9 anonim válasza:
50%
Külföldön nagyon rosszak az iskolák. En éppen haza szeretnek menni tanulni. Itt elvégeztem a közép iskolát én elmondom az igazat fos volt.
2009. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én most vagyok 11-es és Angliába vagy Amerikába szeretnék menni tovább tanulni. Csak foggalmam sincs hogy mi kell hozzá:S
2009. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom.én skóciába vágyom,de anglia sincs kizárva.anyagi háttér mindeképp kell hozzá,de szerintem meg lehetne oldani
2009. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Angliába szeretnék de mivel az nagyon drága lehet hogy Skócia lesz belőle..
2010. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szija..es mikor szeretnel jelentkezni?
2010. nov. 3. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!