Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik (melyek) a legjobb...

Melyik (melyek) a legjobb cserediák szervezetek?

Figyelt kérdés
Szóval árban is és szervezésben is (gimnáziumi programra gpndolok).A válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 6. 18:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
www.chalenge.hu -n nezelodj, telefonszamokon erdeklodj!
2013. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

...es meg itt is:


www.masterclass.hu

2013. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hozzánk az AFS-en keresztül jönnek.
2013. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a YFU-val voltam Belgiumban, nagyon jól éreztem magamat. www.yfu.hu a honlap. Mire vagy kíváncsi, merre mennél?
2013. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek.Igen,hozzánk is AFS-el jönnek,de valahogy nekem annak olya lehúzás szaga van,nem tudom miért.Meg én Új-Zélandra szeretnék menni,arra pedig AFS-el nem lehet,viszont ennél a YFU-nál igen,szóval lehet,hogy azt választom,majd még meglátom.
2013. márc. 9. 11:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Jah,és kedves utolsó,meg tudnád mondani,hogy mennyi időt töltöttél Belgiumban,és mennyibe került?
2013. márc. 9. 11:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 10,5 hónapot voltam kint, vagyis kicsit többet, mint egy egy tanévet. Nekem akkor a teljes árnak a felét kellett kifizetni, az 790 000Ft volt. A honlapon fent vannak az árak, keresd meg! Ebben benne van 4-6 tábor, egynapos programok, utazás, biztosítás, asszisztencia stb.
2013. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nincs fenn,pedig átkutattam az egész oldalt.Minden mád program oldalán fennt vannak,de YFU-n nincsenek.Neked viszont köszönöm.Most az into-t nézegettem,ugyan annyiba kerül,mint az AFS,de itt lehet régiót is választani,amivel megúszhatom,hogy egy elszigetelt tanyán kössek ki.
2013. márc. 9. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is YFu-val vagyok Amerikában olyan 1.5-2.5 millió Ft egy év, de minden finanszírozva van.
2013. márc. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod nézni az árakat.


Ha nincs területválasztás, az szerintem jobb, mert akkor ahhoz a családhoz kerülsz, aki az egész ország területén a legjobban akar téged (mert szerintük belőled lesz a legjobb családtag egy év alatt, te hasonlítasz a leginkább hozzájuk, neked van megegyező hobbid a leendő testvéreddel stb.)


Ami a farmot illeti, hát, ilyen helyekről hallottam a legjobb sztorikat:) Egyébként általában relatíve kisebb városokba kerülnek a diákok, ahol élénkebb a közösségi élet. Nem kell a közlekedéstől tartani egy farmon sem, sokszor segítenek a barátok stb.

2013. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!