Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az alábbi Erasmus városok...

Az alábbi Erasmus városok közül ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
München, Dresden, Karlsruhe, Magdeburg, Regensburg, Nürnberg

2013. márc. 10. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Karlsruhét választanám. Mert nem túl messze tőle ott van az Europapark, Németország legnagyobb vidámparkja (Rust, Freiburg mellett), tele van hullámvasutakkal, és énnekem az nagyon tetszett. Persze ha nem szeretsz hullámvasutazni, akkor ez téged hidegen hagy. :D


De ezen kívül ott van Karlsruhétól nem túl messze Freiburg, Stuttgart, Zürich, Frankfurt.... ha fél évig ott leszel Erasmussal, arra is gondolni kell, hogy milyen környező városokba tudsz egy-egy hétvégére elmenni kirándulni például.

München nekem túl nagy, én ott nem érezném jól magam fél évig, persze szép város.

A többi városban pedig még nem jártam, így nem tudom.

2013. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drezda mindenképp! A testvérem ott volt Erasmusos, és imádta, én is voltam meglátogatni, baromira tetszett :) De amúgy szerintem mellélőni nem lehet, én egyébként mindenképp egy nagyobb várost választanék :)
2013. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szintén Drezdára szavazok, ott van a környéken Freiberg (ahol én vagyok per pill ERASMUSSAL),aztán Leipzig, Chemnitz, persze függ attól is, hogy mit akarsz itt csinálni, milyen szak, ennek nem árt utána nézni azért
2013. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utazni sokat szeretnék a környéken. Meg az árak is fontos tényezők. Ahogy hallottam München nagyon drága. Természetesen még ami fontos, az a diákélet. Lehessen bulizni, nyelvet tanulni, esetleg suli mellett valami diákmunkát vállalni. Ezek amik lényegesek. Egyébként gépész szakos hallgató vagyok bsc-n, és ezeket a városokat jelölhetjük be.
2013. márc. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!