Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön élő egyetemisták,...

Külföldön élő egyetemisták, ti h ismerkedtek?

Figyelt kérdés

kijöttem tanulni még ősszel .Sajnos az egyeteme nagyon kevés embert ismertem meg. Az előadótermekben több százan vagyunk és nem tudom rászánni magam h idegeneket leszólítsak. Tudom h ismerkedhetnék különböző rendezvényeken Erasmusosokkal, de nem akarok, mert ők hazamennek pár hónap múlva én meg maradok még így elsősorban helyiekkel barátkoznék. Sok külföldi haverom van egyébként de nem egyetemről. Itt nem tudom h ismerkedjek. Tartok tőlük h lenéznek majd az akcentusom miatt vagy h idegesíti őket h idegenek dumálnak nekik..úgy irigylem akik ismerik egymást nem tudom h ismerkedjek?

20L


2013. ápr. 16. 19:16
 1/2 Jannuss válasza:
Szia. Én voltam félévet Finnországban (Erasmus), majd a munkám során sokszor külföldöm, és most is fél éve huzamosan külföldön vagyok. Nem kell félned, én is paráztam a nyelvtudásom miatt, nem fognak ezért téged lenézni, vagy bántani. aki meg igen az meg derüljön ki az elején. Légy nyitott, bátor, mert sosem tudod, mikor használhatod fel a kapcsolataidat. Szokás mondani a kapcsolatok majdnem a legfontosabb dolog a mai világban. Ügyesen! Használd ki hogy ott vagy!
2013. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hol tanulsz?

Én Münchenben, és itt mindenki nagyon kedves, bár én nyitottabb személyiség is vagyok, otthon sem volt problémám az ismerkedéssel.

Ha jól beszéled a nyelvet, ne legyenek gátlásaid! A legtöbb ismerősömet kifejezetten érdekli, honnan is jöttem, érdekességnek tartják, hogy végre nem egy török bevándorló. :) Ráadásul szőke vagyok kék szemmel, minimális akcentussal, jól "elvegyülök". :P

NE FÉLJ!!!!! :)

2013. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!