Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan magyar iskola...

Van olyan magyar iskola Hollandiában, ahol magyarul tanítják a holland nyelvet?

Figyelt kérdés

A nyáron ki fogunk költözni Hollandiába, és sajnos nem tudok hollandul.Nem akarok lemaradni és év vesztes sem akarok lenni, ezért ezalatt a nyár alatt minél hamarabb meg szeretném tanulni a holland nyelvet(ami persze nem lesz könnyű :)) Ha valaki ismer ilyen iskolát/iskolákat (akár magán tanár is lehet), ahol erre lehetőség nyílik....annak nagyon megköszönné :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 30. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel a szüleidnek kellene foglalkozniuk, nem neked, elvégre - gondolom - nem Te, hanem ők találták ki, hogy kiköltöztök. Na mindegy, magántanárt tutira fogtok találni, majd segít nektek/a szüleidnek ott valaki, hogy találjatok. Sok kint a magyar, szerintem elképzelhető magyar hollandtudású tanárt találni majd. De amúgy van egy ismerősünk (csak ők Ausztriába mentek), akik bedobták a mélyvízbe a kislányukat, de a németnyelvű suli mellett van magántanára is, amit azt hiszem, a suli biztosít.
2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahha...értem. A szüleim válnak...anyám még a magyart sem beszéli tökéletesen (nem vagyunk idevalósiak), nem hinném, hogy egyedül el tudná intézni ezeket a dolgokat. A válaszodat köszönöm, talán nekem is tudna egy magántanárt biztosítani egy ottani iskola, ahogy az ismerősöd lányának :)Nem tudom, hogy mi fog történni a jövőben, de remélem megoldódik a helyzet.
2013. ápr. 30. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, ahol angolul tanítják a holland nyelvet.
2013. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen?...És esetleg eltudnád küldeni az iskola címét, vagy a város nevét? :)
2013. máj. 12. 17:28
 5/8 anonim válasza:
Hová költöztök Groningen és Drente környékén vagyok jártas de iskola nem fog működni juli 2-tól. Magántanárt nem tudok de a könyveimet át tudom adni nincs már rá szükségem, ingyen mert nekem sem került semmibe.(Egy nyár alatt nehéz lesz de azért szorítok).
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
United World College Of Maastricht a suli neve. :)
2013. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben...nagyon szépen köszönöm, máris utána nézek az iskolának :)
2013. máj. 21. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Almere, Hollandia városban van egy kinn élő magyar magántanár aki vállal diákokat, én is véletlenül bukkantam rá, amikor német magántanárt kerestem. Ha érdekel és nem probléma, hogy esetleg másik városba kell járnod, akkor írj!

2013. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!