Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániában tanuló diákok! El...

Dániában tanuló diákok! El tudnátok magyarázni nekem egy-két dolgot a felvételivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje böngészem a különböző weboldalakat, de nem egészen áll össze a kép. A magyar érettségi bizonyítványt ugye június vége felé szerzi meg az ember szerencsés esetben. Mihez kezdjek akkor én egy februári vagy márciusi jelentkezési határidővel? (gondolom csak akkor lehet jelentkezni, ha már megvannak a papírok)

És hogy lehet elfogadtatni az érettségit meg a nyelvvizsgát?



2013. jún. 26. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm most jelentkezett, és abban a suliban neki elég volt az év végi osztályzatokat elküldenie. De egy másik ismerősömnek meg az érettségit is kérik. Szerintem ez iskolafüggő. Ha még nincs itt az ideje, akkor ajánlom neked jövőre az Educatio kiállítást (januárban), ahol külön stand foglalkozik a dániai továbbtanulással :)
2013. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek úgy jött a levél dániából, hogy ha leérettségizik, felveszik.
2013. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!