Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Svájcban, Lucerne-ben szeretné...

Svájcban, Lucerne-ben szeretnék tanulni szakácsként. Ki mit tud róla?

Figyelt kérdés

A Business & Hotel Management School-ba szeretnék jelentkezni. Semmi komoly információval nem rendelkezem. Nagyon örülnék ha egy ott végzett vagy ami még jobb még ma is ott tanuló személlyel beszélhetnék.

Köszönöm

20/F



#szakács #Svájc #Lucerne #Luzern #BHMS #Business & Hotel Management School
2013. aug. 12. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én hallottam vkit, aki elvégezte, de sajnos nem közvetlen ismerősöm.. Már elment az országból, Ausztriába ... Úgy tudom kb. 10ezer Frank a suli és itt a weblapja: [link]

Nívós suli, angolul tanítanak, dióhéjban ennyit tudok. Szerintem elégedett volt vele. Ő lány volt és nem szakácsnak tanult, úgy tudom. (nem tudtam,hogy azt is lehet ott)

2013. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Luzern gyönyörű város, régen engem is vonzott ez az iskola, de ha tanulok újra valamit, akkor az nem vendéglátás lesz, ezért már nem foglalkoztat a dolog..
2013. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Felhívtam őket, és az alap oktatás 22 ezer Svájci Frank amit nem engedhetek meg így most itthon tanulok.
2013. szept. 11. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, pont most akartam írni az árat...... Igen, sajnos ez ennyi. Régen olvastam olyat,h az EU állja a felét ?! De már fogalmam sincs hol !!! Sok éve! Amit te írsz a Culinary Manager, engem a másik érdekelt a Hospitality! A felét még talán, de ez nagyon sok érte.. Áll. tele van ázsiaiakkal /FB-n van sok fotó is/,persze nem a szegényekkel. Én járok LU-ba, látom mi van itt kinn. Sokallom ezt az összeget,vannak tanfolyamok 5-6ezerért is..
2013. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Most itthon csinálom, élvezem jól is megy. majd a jövőben azért gondolkozok hogy ott szerzek egy komolyabb papírt ha sikerül annyit összeszedni.
2013. nov. 11. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem rájöttem,miért hallottam,h 14 ezer "csak".. Mert a 6 hónap tanulás után jön a 6 hónap fizetett gyakorlat,ahol kb. 1000-t kapsz kézhez (mellette már ettél és van szállás). 6000-t ha fejben levonsz,hogy ezt a 22ezret csökkentsük.. Bár úgy is 16.000. Ezt hívják rablásnak! Ebből az összegből, elvégzel 4 másik tanfolyamot kinn. Ha mondjuk kinn lakik az ember.... Ez nem normális,h ennyibe kerül.......
2013. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék,de ennyit nem adok rá ki,nem kérek ezért kölcsön...Nem ér annyit. Szivesen a válaszokat és sok sikert az otthoni sulihoz !
2013. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!