Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki, aki beszél angolul,...

Valaki, aki beszél angolul, segítene nekem, ha szépen megkérem?

Figyelt kérdés

Szeretném ezt a szöveget magyarról angolra fordítani, csak olyan szörnyű az angol nyelvtudásom, hogy bele sem merek kezdeni. Pedig sürget az idő... Valaki lenne olyan kedves és lefordítaná nekem?


Köszönöm szépen, előre is!


Mielőtt meghalok, csak utoljára az életben, szeretnélek látni. Isten látja a lelkemet, nem szeretnék semmi mást, csak a szemedbe nézni, megölelni téged és megfogni a kezed. Szeretném megköszönni, hogy mellettem voltál a nehéz időkben. Szeretném elmondani, hogy nagyon fontos vagy számomra és mindig fontos leszel, míg forog a Föld. Nem tudom hogyan és miért alakultak ki ezek a mély érzelmek, de itt vannak és napról-napra egyre erősebbek. És tudod, attól félek, hogy ez lesz a vesztem. Azt érzem, hogy nincs több erőm, elfogyott. Nem fogom feladni, mert nem olyan ember vagyok, de érzem, hogy nem bírom már sokáig. Tudom, hogy lehetetlen amit szeretnék, de bízom benne, hogy eljut hozzád az üzenetem.



2013. aug. 18. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

As a last thing in life, before I die, I would like to see you. God knows I want nothing else just to look into your eyes, hug you and hold your hands. I would like to thank you to be next to me through difficult times. I would like to tell you that you are very important for me and will be important until the end of times.

I have no idea how or why do I have so deep emotions but I know they are true and are stronger and stronger every day. I guess this will be the end of me. I don't have enough strength, it has run out. I am not going to give up as I am not the kind of person who'd give up, but I feel that I won't last long. I know: what I want is impossible but I hope my message will find you.


Itt a forditas. Egy valamit hozzatennek: nagyon elkeseredettnek tunsz.

Nem tudom, kinek akarod elkuldeni, de ha a helyedben lennek, en ketszer meggondolnam...

Persze nem lathatok bele az eletedbe es bele sem akarok szolni, foleg nem, ha halalos beteg vagy.

2013. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Az az igazság, hogy egy elég komplikált műtétem lesz, így amíg tudok, szeretnék elbúcsúzni valakitől. Persze tudom, hogy fő az optimizmus, de a legrosszabbra is fel kell készülni. Köszönöm szépen!!

2013. aug. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!