Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a reális esélye annak,...

Mi a reális esélye annak, hogy Dániában munkát találjak egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Elég régen hezitálok, hogy kimenjek-e oda tanulni. Akik ott tanultok, milyen tapasztalatokkal rendelkeztek?Nyelvtudás nélkül kb. mennyi idő találni, milyen jellegű munka van? milyen fizu, hogy lehet belőle kijönni?

2013. aug. 24. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nyelvtudás nélkül nagyon kevés az esély a munkára. Az egyetemen milyen nyelven fogsz tanulni, angolul?
2013. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy te ott tanulsz? Gondoltam belevágok a nyelvtanulásba, nem tűnik egy nehéz nyelvnek.
2013. aug. 24. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem tanulok ott, csak úgy gondolom, hogy egy munkahelyen inkább dánul fognak veled beszélni. De biztos akad angol nyelvű munkahely is, csak te ugye egy diák vagyok, tulajdonképpen szakképzetlen.
2013. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
*diák vagy
2013. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor nagyon nagy esélyed van. A tanulok 95%-a dolgozik. Minimálbér 4000/óra, forintban. Napi 3 óra munkával eltartod magad. Dánul nem kell tudnod, csak angolul, de nagyon.
2013. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!