Lehetséges lehetne?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ,hogy mikor betöltöm a 18-at magán tanuló lennék középsulin és kiköltöznék Californiába.Ott dolgoznék és ,mikor meg kaptam az éretségit jelentkeznék egy Californiai egyetemre vagy főiskolára?

2013. szept. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb magyarul tanulj meg helyesen... addig ne nagyon akarj se itthon, de külföldön meg végképp egyetemre menni...
2013. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
diszleksziás vagyok!!!
2013. szept. 8. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg mérlegeld, hogy ez szerinted mennyire reális? Mit tanulnál ott? Van zöldkártyád, vízumod? Milyen szinten beszéled az angolt? Hogy akarod kint letenni az érettségit?
2013. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Hagyjátok már békén ..félig angol..és mellesleg a nővérem.Ő 2 éve tanul magyarul eddig Angliában élt az anyánkkal.én apámmal élek már 2 éves kormom óta Magyarországon.Ők 2 éve költöztek ki.De diszleksziás és nehezen tanul fogd fel.köszi:* 14/l
2013. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Te nem diszlexiás vagy, hanem műveletlen. Az írni nem tudás amúgy meg diszgráfia.
2013. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolso elmehetsz az any..ádba én már csak tudom ,hogy diszkelsziás vagyok és nem muveletlen -.- jo tanulo vagyok és nem tehetek rola ,hogy az vagyok te vagy muveletlen okos tpjás f.@.sz fej
2013. szept. 21. 15:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!