Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ezeken az egyetemeken van...

Ezeken az egyetemeken van állatorvosi szak?

Figyelt kérdés
Harvard,Oxford,Stenford ,Yael

2013. szept. 13. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
google.com
2013. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de ha ennyinek sem tudsz utána nézni, akkor ne akarj külföldön tanulni.
2013. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy a Yale-t nem úgy írják, ahogy te. Valószínűleg tárt karokkal várják a hozzád hasonló géniuszokat :D
2013. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy írják a Yaelt ahogy írtam okoskák és gimibe ez az utolsó elötti évem és eddig általános iskola kezdetétől minden év végén mindenből kiváló lettem szóval ne okoskodjatok itt nekem
2013. szept. 14. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki is okoskodik?

[link]

2013. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. YALE itt az oldala is: [link]

2. nagyon nagy teljesítmény, hogy általános iskolában kitűnő voltál, gratulálok, de:

3. nem gimiBE, hanem gimiBEN

4. nem elötti, hanem előtti

5. 1-2 vessző is elférne a mondatodban

6. nagy színvonal lehet a gimidben, ha még írni sem tudsz ^^

2013. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Yale, és Stanford. Egyébként a honlapjukon tudsz utánanézni.
2013. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem jegyre írtam ki ezt a kérdést és gimiben is eddig minden év végén kiváló lettem mindenből
2013. szept. 15. 08:53
 9/9 anonim ***** válasza:

A helyesiras egy dolog, de ezeket a kerdeseknek tényleg tudni kell az interneten kell önnállóan utananezni, ez nagyon fontos képesség!


Nagyon nehez ezekre a világelsö bekerülni, ha ez a terved. Ha nem nagyon jó a CV-d(országos verseny, stb) nem biztos h kapsz ösztöndijat. Masreszt merj nagyot almodni, pályázni nem árt, add be sok helyre.


alterntívakért ilyen oldalakon nezelödjel.

[link]


Durván az elsö 100 egyetem világszinten is nagyon jónak szamit, a legjobb magyar intezmenyek az elsö 500ba sem igen férnek bele, persze a rankingek reszletekben különböznek (a CEU kivétel, igazabol egy amerikai egyetem).

2013. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!