Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes lenne így kimennem...

Érdemes lenne így kimennem Franciaországba kb.5 napra cserediáknak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon beszélek franciául. Most kezdtem, tudok már néhány szót, és tavaszig (mert hogy elméletileg akkor lesz) nagyjából megtanulnék, VISZONT angolul nagyon jól beszélek. Egy jó lehetőségnek tartom, hogy kimehessek, persze mindenképpen olyan családhoz, aki beszél angolul, hogy biztosan meg tudjam magam értetni. Így érdemes lenne kimenni? Még nincsenek meg a pontos adatok, a francia tanár azt mondta hogy 5-10 nap lenne, de min. öt. Fizetni kéne érte, még nem tudjuk mennyit, de az nem akadály, mert meg tudjuk oldani.

15/L (9. osztály, gimnázium)



2013. szept. 20. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag meg tudjátok oldani, akkor menj :) Nagy lehetőség ez, és sok uj élménnyel gazdagodhatsz.
2013. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj. Ilyen lehetőséget bűn kihagyni.
2013. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én majd áprilisba megyek szintén franciaországba, de a kommunikáció angol nyelven fog történni, de még addigra megakarok tanulni egy kicsit franciául... :) MENJ én ennyit mondok :)
2013. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!