Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cambridge-ben milyen egyeniseg...

Cambridge-ben milyen egyeniseggel rendelkeznek egyes college-ok?

Figyelt kérdés
Vegigfutottam a college-ok honlapjat, de mindegyik tobbnyire ugyanazt a szoveget irja: jo kozosseg, sportlehetoseg, ilyesmik. Azonban ezeken kivul koztudott, hogy minden college eros valamiben: pl a Christ jo matekban, a Chruchill infoban, stb. Tudnatok mondani egy-ket szot, melyik college milyen jellegzetesseggel rendelkezik? (en magam computer sciencere mennek, de a churchillt kicsit felek megcelozni)

2013. okt. 5. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted lesz itt valaki aki tobbet tud ennel?!

Inkabb keresgelj brit forumokon... de ha infoskent nem sikerult eltalalnod a thestudenroomra sok jot nem nezek ki beloled...

2013. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar nezegettem az oldalt, de mivel nagyjabol tisztaban vagyok a kint tanult diakok szamaval, erdemesnek talaltam itt is feltenni a kerdest.
2013. okt. 6. 08:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh elnezest, megiscsak ott az igazsag, ugyanis szamomra kimaradt a kovetkezo link: [link]
2013. okt. 6. 08:48
 4/6 anonim válasza:

Nem érdemes túlzottan fennakadni a college kérdésen egyébként, mindenki szereti a sajátját, mindenhol ugyanazt az oktatást kapod (ez alól egy kivétel _lehet_, és az a Trinity matek, de azért ebből sem indulnék ki), mindegyik jó :)

Én talán szempontnak ajánlom a felvételi rendszerüket, hogy hány interjút kapnál, kell-e tesztet kitöltened, stb. Néhány szaknál ez erősen centralizált, ott mindegy, de ha nem, akkor itt tudsz az erősségeid szerint választani.

2013. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A thestudentroom-on amugy van ezer forum, ahol talalkozhatsz mar ott tanulo diakokkal, vagy eppen most felvetelizokkel.


En londoni orvosikat jeloltem be, 6 ev helyett csak 5 eves kepzeseket, meg a King's professional entry 4 eveset, mivel jovo juliusra 3 egeszsegugyi OKJ-s oklevel, kint "diplomam" lesz. Naluk az itt diplomanak hivott szint a "degree" az itt OKJ oklevel kint "diploma"-nak nevezik.


Te mit akarsz majd kint tanulni?

Hany eves vagy?

Hogy megy az angol?

2013. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18 eves vagyok, ebben a tanevben erettsegizem. Vegul Compsci and Social Psychologyra jelentkeztem. Ennek oka annyi, hogy ha az emberek hasznara akarok alkotni valamit, meg kell tudnom, mi is jar a fejukben, hogy kedvuknek megfelelot alkossak.


Hat az angol.. el tudok magyarazni mindent, ertelmesen, kisebb hibakkal, de ez az academic nyelvezet megtanulasa nehezemre esik. Most pl ugy nez ki nincs mas lehetosegem, minthogy bevagjak egy honap alatt (vizsgaig) 400 ilyen academic szot. Ez nem megy mashogy, csak ha kiszotarazom es beseggelem oket, ami ugyebar nem a leghasznosabb nyelvtanulas szempontjabol. Ez van.. :/

2013. nov. 2. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!