Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van aki tanult már Erasmus-sza...

Van aki tanult már Erasmus-szal külföldön, mik a tapasztalátok?

Figyelt kérdés
Az utolsó egyetemi évemet szeretném külföldön tölteni, de nem tudom hogy működik a vizsgázás . Bármi segítsèg lehet.

2013. okt. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utolsó évemet töltöttem kint, felvettem az itthoni tárgyaimat amikből szépen félévkor levizsgáztam, meg vettem fel kint is amiket teljesítenem kellett, de én az érkezésem után tudtam meg hogy olyan szak konkrétan amit én tanulok nincs ezértr szinte csak kamutárgyakat tudtam felvenni(német, francia, táblaírás)Van egy papír amit ki kell majd töltened hogy milyen tárgyat veszel fel és mennyi kreditért.Ott ects pontok vannak. A küldő intézményed szabja meg hogy mennyit kell teljesítened. amúgy a tanárok külföldön az erasmusosokkal nagyon megértőek, segítőkészek.Ha kérdésed van irj nyugodtan
2013. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ! fel fogom veled venni a kapcsolatot :)
2013. nov. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!