Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges, hogy Finnországban...

Lehetséges, hogy Finnországban nincs logisztikai mesterszak?

Figyelt kérdés

Próbálok valami logisztika környéki mesterszakot keresni, és még nem mélyedtem el úgy benne, de futólagosan átnéztem pár egyetemet, és egyszerűen nem találtam ilyen jellegűt :D Valaki esetleg ha tud róla, hogy van, és milyen jellegű, tessen szólni :)


(amúgy MÉG nem vagyok elkésve, másod éves vagyok bsc-n, de már próbálok előre tervezni)


2013. nov. 4. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Ott az ilyen kvalitású emberek simán elmennek a mekibe krumplit sütni mert ott már rájöttek hogy oda fölösleges a msc
2013. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

eléggé el vagy tévedve, hogy a logisztikát a büfészakok felé irányítod... nézz utána, mi mindenhez kell, s mi mindennek alapja a logisztika... itthon is igen keresett szakemberek, nyugaton méginkább


tehát akkor NORMÁLIS válaszokat szeretnék

2013. nov. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!