Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nemsokara itt az eretsegi es...

Pötyike :D kérdése:

Nemsokara itt az eretsegi es nwmtom milyenszakmat valasszak. Szerbiai vagyok es menjek ki magyarorszagra tanulni? Olyan vmi kellene ami sokat keres.

Figyelt kérdés
Mindjrt itt van az eretsegi majusban es nemtudom milyen szakra menjek..gondolkodtam a fodraszaton de azt maganuton is elvegezhetem es szeretnek. 4eves kozepsulit,talan egyetemetha egyaltalan bejutnak..gondolkodtam meg a rendoron d sok rosszat hallottam felole(megadnak egy osszeget es bekell hajtani es ha nem sikerul annyit osszegyujtenem akk levonjak a fizetesembolstb.)eze igaz?:0mg h not nem kuldenek ki verekedni mg 160 vagyok es az alacsony es azert se vesznek fel..gondolkodtam a noveren egezsegugyibe de itt szerbiaban nehez bejutni ugy hallottam magyaroknal konnyebb..daztan arra jutottam h nemvalo nekem..mg nemakarok kimenni kulfoldre mert nem akarom itthagyni a csaladomat mert akk ha elvegeztem es visszaszeretnek jonni akk szerb nyelvizsgat kene tennem..de lehet h megis kimegyekfogaszati aszisztensnek.fogorvosnak akartam d nemhiszem h birnam az orvosi egyetemet..ezek a szakmak kozul melyikre eri mg menni?a magyaroknal sokkal nagyobb a meglhetosi lehetoseg?olyan szakmat akarok amivel sokat keresek..v mondtok meg szakmakat?nalunk a fogaszat ck szerbul van..szval nemtudom..
2013. nov. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azt javaslom, hogy ne olyat válassz amihez jól kell tudni gépelni és helyesen írni.
2013. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves, ha nemtudsz a kérdésemhez normális választ adni ,akkor kérlek ha lehet ne is szólj hozzá :)
2013. nov. 19. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
gimnáziumba jársz? Milyen tanuló vagy? El kéne döntened, hogy szakmát akarsz tanulni vagy felsőoktatásban szeretnél részt venni.
2013. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves, ha nemtudsz a kérdésemhez normális választ adni ,akkor kérlek ha lehet ne is szólj hozzá :)
2013. nov. 20. 17:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elobbit az 1valaszolonak irtam.kituno vagyok de nem szeretnek gimibe menni..
2013. nov. 20. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már gondolkozol a magyar egyetemeken, akkor az SZTE célszerű lenne, hiszen Szeged közel van a határhoz (bár nem tudom hogy hol élsz, bár Vajdaságra tippelnék). Ott van mindenféle kar. Te meg csak tudod, hogy nagyjából mi az ami érdekel, meg mi nem. Ezeken belül tudsz válogatni, hogy mivel kereshetsz jól, vagy egyáltalán milyen diplomával kapsz munkát. Most vannak a nyílt napok, szóval ha valami érdekel, akkor el is látogathatsz egyre. [link]
2013. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!