Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha osztrák érettségim van...

Ha osztrák érettségim van kapok ausztriában az államtól pénzt?

Figyelt kérdés
Az osztrák gimi be járok ami osztrák érettségit ad és azt hallottam hogy ha Ausztriába megyek kapok támogatást igaz ez?

2013. nov. 19. 18:35
 1/5 anonim válasza:
Ezt hogy èrted?ausztriaban laksz?Vagy magyarorszàgon?Bàrmilyen segèlynek a feltètele a letelepedèsi engedèly.Főbèrleti lakàs.Ams-el való együtt müködès.
2013. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még Magyarországon, jövőre megyek ki hamarosan meglesz az osztrák érettségim, mert egy osztrák gimibe járok és elvileg fogok kapni támogatást, de nem tudom ,hogy ez igaz e illetve, ha igen hogy működik.
2013. nov. 27. 17:16
 3/5 anonim válasza:
Utànna jàrtam neked.Sajna nem jâr.mèg az osztràkok se kapnak.De mjnden tàmogatàs alapja a letelepedesi engedely.Mivel te kiskorú vagy,ezert a szüleidnek kène kint dokgoznia hogy letelepedhess.Maga az èrettsègi mèg stupendiumra se jogosìt.Vagyis amig tanulsz nem tàmogatnak.Utànna pedig azèrt nem mert közük sincs màr hozzàd.Még a biztosìtàsodat is neked kell fizetned.
2013. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiskorú, és hol találtad az, hogy nem jár mert nekem most szólt még egy ismerősöm, hogy ő is kap havi 500 eurot és ő ugyan így volt mint most én egy éve.
2013. dec. 3. 15:34
 5/5 anonim válasza:

Itt elég konkrétan le van írva, hogy ki milyen támogatásokra jogosult.


[link]

2013. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!