Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Otthoni munkák, amikből egész...

Otthoni munkák, amikből egész jól meg lehet élni. Ajánlatok?

Figyelt kérdés
Egészségügyi problémáim miatt most magántanuló vagyok (11. osztály emelt angolos gimiben), és nem valószínű, hogy felnőttként be tudok majd járni dolgozni. Olyan szakmák érdekelnének, amiket érettségi után, OKJ-s képzésen is ki lehet tanulni, és fizetnek annyit, hogy meg lehessen belőle élni. Tudnátok valamit ajánlani? (Az angol jól megy, szóval nyelvvel kapcsolatos is lehet a szakma.)

2013. dec. 1. 23:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, már megint félrekattintottam a kategorizálásnál... A tanulási lehetőségekhez akartam kiírni.
2013. dec. 1. 23:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan szakma is lehet, amihez be kell járni dolgozni, de nem kell sok emberrel találkozni.
2013. dec. 2. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenki ilyen munkáról álmodik, de nem igazán létezik.


Mondhatnám, hogy a programozó kb ilyesmi, de azt meg OKJ-n esélytelen normálisan megtanulni.

2013. dec. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szinte az összes szakma olyan, amihez nem szociális... cipész, szobafestő-mázolós, stb, az ilyen 2kezi munkák. Ha ezeket tudod csinálni a betegség mellett,akkor nyert ügyed van:)
2013. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Valamit biztos találni fogok, majd utánanézek az ilyen típusú szakmáknak, és választok valamit, ami menni fog. :)

2013. dec. 7. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami olyanban gondolkodnék a helyedben, amivel vállalkozást tudok indítani. Pl ötvös, cipész, mezőgazdasági képzések, szabó stb. Kérdés, hogy ezekből mennyire lehet megélni, utána kell járni. Gyanítom, gazdag nem leszel. Viszont arra, hogy bárki otthonról alkalmazottként foglalkoztasson, kevés esély van.
2013. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!