Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Brisbane-ben melyik egyetemen...

Brisbane-ben melyik egyetemen tudnék tanulni biológiát és mik a feltételei?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Annyira kell tudnod angolul, hogy saját magad utánajárj. Ha pedig nem megy, akkor nem kell erőltetni külföldet.

És az anyagi hátteretek megfelelő, hogy több milliót kifizessetek évente?

2013. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mar neztem ausztral egyetemeket. Kodraga es sok osztondijra eselyed nincs - na meg 1 evvel hamarabb kell megkerni.

Es baromi nehez bejutni az orszagba is.

A lakhatast nem tudom hogy tervezed.

De barmi baj van, meg haza se tudsz csak ugy ugrani.


Persze nekem is tetszene a gondolat hogy delutan a tengerparton napozom, de se Ausztralia, se USA nem

nagyon elerheto, igy marad Anglia a kodos Londonnal, de annal kelendobb es neves egyetemeivel :) Diakhitellel es megelhetesi tamogatassal, avagy nem kell iskola mellett dolgoznom. Es a diakhitelt sem kapasbol esz nelkul vonjak majd a leendo fizetesedbol, hanem csak ha elert egy bizonyos nagysagu fizut es abbol is csak x szazalekkt vesznek le, hogy a friss diplomaddal eselyed legyen az eletkezdesre es ne fulladj bele az adossagodba. Ja, es elevul a hiteled... nem oroklo meg az unokad meg annak az unokaja...

2013. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!