Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tudtok elmondani nekem a...

Mit tudtok elmondani nekem a Marosvásárhelyi Orvosi egyetemről?

Figyelt kérdés

Segítség kéne! Tudok már dolgokat az egyetemről, azt is tudom, hogy nem könnyű bejutni, azt is tudom, hogy brutálisan sokat kell tanulni...de mondjatok nekem olyan dolgokat amivel oda tudnátok csalogatni, valamit amiért érdemes oda menni(mert ez a vágyam). Vagy kizárólag csak negatívumokat lehet mondani? Még van időm a döntésig, de ezt ki akarom tisztázni, hogy érdemes-e nekem oda mennem. Tanácsokat kérek, főként olyanoktól akik esetleg oda járnak! Nagyon megköszönném!

16/L



2014. jan. 27. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Én odajárok! Bejutni nagyon könnyű volt szerintem hisz meg van miből kell tanulni és azt kérik számon, bár úgy tudom idéntől változott kicsit a felvételi. Egyébként én Magyarországról jöttem ide tavaly, most vagyok első éves és szerintem román tudás nélkül sokkal nehezebb (én nem tudok románul), de meg lehet oldani a dolgokat csak nagyon talpraesettnek és életrevalónak kell lenni hozzá. Egyébként én nagyon szeretek ide járni. Az hogy sokat kell tanulni az igaz de hát melyik orvosi egyetemen nem kell sokat tanulni?...A diákélet viszont nagyon jó. Összességében azt tudom mondani hogy kalandos nagyon és szeretek idejárni :)
2014. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van még kérdésed írj és amire tudok válaszolok szívesen :)
2014. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen tantárgyak vannak az egyetemen és mi a véleményed róluk?
2014. jan. 28. 18:00
 4/4 anonim válasza:
Most elsőéven van: anatómia az a legnehezebb, hatalmas mennyiségű és nehéz amit meg kell belőle tanulni, biokémia, biofizika, elsősegély, torna, informatika, angol/ német. Ezekből vannak előadások (kurzusok) és gyakorlatok. A gyakorlatok románul mennek általában.
2014. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!