Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediákprogram, tapasztalato...

Cserediákprogram, tapasztalatok? Hol?

Figyelt kérdés
Melyik cserediákszervező programot ajánljátok? Mik a tapasztalatok? Esetleg anyagi hátrányai a dolognak? Melyik ország? Előre is köszönöm a segítséget! : )

2014. febr. 6. 19:56
 1/2 anonim válasza:

AFS-ről hallottam sok jót, egyik ismerősöm azzal volt kint egy évet Svájcban. Most én is arra készülök h kimenjek külföldre ezzel a programmal, bár még nem választottam országot, s még a jelentkezési lapom is félig meddig van kitöltve. Ahogy nézegettem elég drága, az éves az kb. 2 milla körül van, de nagyon sok mindent fedez. A költőpénzt viszont neked kell fedezned. Van ösztöndíj lehetőség, úgyhogy egy részét a részvételi díjnak vagy talán az egészet is fedezhetik, az anyagi hátteredtől függően.

Többet sajnos nem tudok segíteni, de remélem ezzel a kevés infóval is okosabb lettél :)

2014. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2014. febr. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!