Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha nektek lenne esélyetek...

Ha nektek lenne esélyetek külföldön tanulni, Hollandiában, Belgiumban, elfogadnátok az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 00:56
 1/9 anonim válasza:
100%
gondolkodás nélkül,már indulnák is,miért itt látsz valami jövöt?
2014. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sokat, de akkor is kiváncsi vagyok mások véleményére, én 2 hét múlva repülök!
2014. febr. 21. 02:03
 3/9 anonim válasza:
Menj! Nekem volt lehetõsègem, s imàdtam. Az egyik legjobb tapasztalatom volt.
2014. febr. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen.
2014. febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én Hollandiába járok egyetemre. Iszonyatosan élvezem, és az oktatás áh ezerszer jobb, előnyben részesitik a gyakorlatorientáltságot.
2014. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a magyarokhoz hogy viszonyulnak a hollandok,belgák?
2014. febr. 21. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Elfogadóak.
2014. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 balkalolka ***** válasza:
48%

Semmiképpen, Hoffmann Rózsa és az ő rendszere zseniálisan farag kőbuta alattvalókat, és boldogan élhetek itt, megmondják mit csináljak osztjónapot. Ha szerencsém van csókos leszek, ha nincs szerencsém akkor rabszolga. Gyanakvással és gyűlölettel telve nézhetem apró disznószemeken keresztül a világot, kellhet-e ennél több?


Ezzel szemben Nyugaton felelős állampolgárként kell döntened, tekintettel kell lenni másokra, tolerálni kell a kisebbségeket, (még a bvzikat is, jáj!), nem lehet kummantani/lopni munkahelyen, alig van korrupció, teljes gáz az egész. Nem magyar embernek való az.

2014. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Háát,az attól függ hogy mennyi idősen...Meg hogy nem lenne pénzem repülgetni az biztos,de ha lenne rá és hétvégente hazajárkálhatnák akkor igen,legalább megtanulnák hollandul XD oszt beszélhetek a bolygóhollandival:D
2014. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!