Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ingyenes Ausztriai tanulás és...

Ingyenes Ausztriai tanulás és nyelvtanulás együtt?

Figyelt kérdés

Hiányosak az információim de tudom,hogy Ausztriában az oktatás ingyenes az EU országok állampolgárainak.

Én szeretnék kimenni tanulni,és olyasmit hallottam,hogy ingyenes szállás,és a sulin belül egy teljes év német nyelvi felkészítés van(ha minden igaz ez is ingyenes).

Sajnos azt sem tudom,hogy ez most mire vonatkozik általános,vagy közép,felsőre.

(Nekem felső,vagy okj szerű kéne,mivel most érettségizem)

Tudtok erről valamit?

Dunántúlról állítólag sok ember megy ki.

Azért lenne fontos az 1 év ingyenes német nyelvi felkészítés,mert 8 évi német tanulás után tudok kérni egy kenyeret,az ingyenes szállás pedig azért,mert nem vagyunk gazdagok,a délalföldön lakom,és nincs határhoz közeli ismerős.

Ha bármit tudsz írd le. Köszönöm. :)


2009. dec. 11. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt tudom h ERASMUS Ösztöndíjjal ki lehet menni Ausztriába is (egyetemistáknak,fősulisoknak). Olyan h ingyen van a szállás,sehol sincs..És ott van nyelvi felkészítő is,ált. ingyen,pár hetes.Máshol szoktak lenni nyelvtanfolyamok is,de azok nagyon drágák.
2010. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így már világos,köszi. :)
2010. jan. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!