Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi egyetemen, főiskolán...

Külföldi egyetemen, főiskolán nézik az érettségi bizonyítvány eredményét?

Figyelt kérdés
Most speciel Ausztriára gondolok, bukás kizárva
2014. márc. 16. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Most őszintén, szerinted mit néznek, ha nem azt? A két szép szemedet?
2014. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert én az egyik oldalin azt olvastam, hogy nem érdeklik miből milyen jegyed van, a lényeg, hogy ne bukj meg, és legyen minimum egy középfokú nyelvvizsgád németből.

Ezért kérdeztem meg itt, hogy ez mennyire igaz.

De ha a levegőbe beszélsz, és fingod nincs a dologról, akkor tiplizhetsz is innen.

2014. márc. 16. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ez alapján Ausztriában egy adott egyetem népszerű szakára ha ezren jelentkeznek, akkor azt az ezer embert fel is veszik? Csak gondold el.

Persze, vannak olyan egyetemek, főiskolák, amelyek tényleg kapaszkodnak a diákok után és felvesznek mindenkit. De ahol egy kicsit is túljelentkezés van, ott már megválogatják, hogy kik tanulhatnak ott.

2014. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen primitív hozzáállással se külföldön, se itthon ne akarj továbbtanulni. Nem kell leugatni, külföldön tanulok, de tudod mit, inkább "tiplizek", minthogy egy ilyen bunkó, semmirekellő embernek segítsek, mint te.


Egy dolgot megsúgok: ha arra képtelen vagy, hogy önállóan utánanézz rendesen ezeknek a dolgoknak, adott intézményeknél, akkor össze fognak morzsolni téged a felsőoktatásban. Főleg külföldön.

2014. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!