Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriában mennyire nehéz...

Ausztriában mennyire nehéz elhelyezkedni egy ELTE-BTK (történész) diplomával (mesterképzéssel együtt) felsőfokú német nyelvtudással?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon szeretem a történelmet,de Mo.-n nehezen lehet elhelyezkedni. A német nagyon jól megy,kimehetnék közgazdaságot tanulni,de,akkor meg a munkám során nagyon sajnálnám,hogy nem történelemmel foglalkozom.


Azért pont Ausztriát gondoltam,mert van közös történelmünk.


Mennyire nehéz ott elhelyezkedni? Mennyit keresnék?(ez másodlagos)


2014. máj. 10. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha éppen csak most végeztél akkor szerintem nehéz...Németországban élek, diplomás vagyok, és jelentősebb munkatapasztalat nélkül jöttem ki és meg kell hogy mondjam, nagyon nehéz munkát kapnom. Bachelor, közgazdaságtani diplomával rendelkezem, angolul felsőfokon beszélek, németül olyan B2 és C1 között.
2014. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!